Auto detailing Mielec

Fabryka Połysku Mielec

Jeśli chcesz zadbać o swój samochód, to Fabryka Połysku w Mielcu będzie do tego najlepszym miejscem. Oferowane przez nas usługi mają na celu przedłużenie idealnego wyglądu każdego samochodu. Z nami Twój pojazd przejdzie profesjonalna i dogłębną metamorfozę. Bo ważny jest nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również wnętrze samochodu. Nasze studio to miejsce z pasją, w którym do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Skorzystaj z naszych usług i cieszą się idealnym stanem swojego samochodu.

Folia ochronna PPF Rzeszów - zabezpiecz swój samochód!

Wykorzystywana przez nas Folia ochronna PPF Mielec to doskonałe zabezpieczenie elementów samochodowych. W Fabryce Połysku używamy wyłącznie wysokiej jakości produktów, które zapewniają skuteczne zabezpieczenie i pielęgnacje pojazdu. Zabezpieczenie lakieru w Mielcu odbywa się poprzez oklejenie folią PPF lakieru samochodowego w najbardziej narażonych na uszkodzenie miejscach. Do wyboru mamy folię z połyskiem, a także folię matową, dzięki której na lakierze samochodowym pojawia się oryginalny efekt.

Ceramiczne powłoki ochronne Mielec - bardzo trwałe zabezpieczenie lakieru samochodowego 

Częste woskowanie samochodu, to popularny sposób na zabezpieczenie lakieru. Niestety jest to bardzo pracochłonna czynność, a do tego przynosi krótkotrwały efekt, dlatego w Fabryce Połysku proponujemy zupełnie inne rozwiązanie. Ceramika na auto Mielec to trwały i skuteczny sposób, który zabezpieczy lakier Twojego samochodu nawet na kilka lat! Korzystając z naszych usług, zyskasz czas na swoje przyjemności, a do tego:

  • zapewnisz ochronę lakieru przed niekorzystnym wpływem promieniowania UV,
  • zabezpieczysz lakier przed korozją i mikro zarysowaniami,
  • przeznaczysz mniej czasu na czyszczenie samochodu, ponieważ ceramiczna powłoka zabezpiecza lakier również przed brudem.

Jeśli szukasz trwałości i wysokiej jakości świadczonych usług, to skorzystaj z naszej oferty i umów się na wizytę!

Polerowanie samochodu Mielec - pozbądź się nieestetycznych rys! 

Usunięcie rys z lakieru samochodowego jest niebywale trudne, dlatego nie warto robić tego samodzielnie. Profesjonalne polerowanie samochodu w Mielcu to idealne zadanie dla nas!

Korekta lakieru Mielec 

Korekta lakieru w Mielcu to usługa, którą wykonamy w naszym studio. Naszym klientom do wyboru proponujemy 3 warianty tej usługi, które są fantastycznym sposobem na odświeżenie wyglądu każdego samochodu. Poniżej trzy etapy związane z korektą lakieru:

  • korekta lakieru jednoetapowa polega na usuwanie 70% rys w krótkim czasie,
  • korekta lakieru dwuetapowa to ciecie, a następnie polerowanie, które jest w stanie usunąć nawet 90% zarysowań,
  • nabłyszczanie to najprostszy sposób usuwania rys z lakieru samochodowego i ma on 50% skuteczności.

Profesjonalne polerowanie lakieru samochodowego w Twoim pojeździe jest możliwe dzięki nam! Skorzystaj z naszych usług i wybierz wariant, który Cię najbardziej interesuje, a my zadbamy o Twój samochód.

Autodetailing Mielec - sprawimy, że wnętrze Twojego samochodu będzie jak nowe! 

Z pewnością już wiesz, że uzyskanie idealnego lakieru bez ani jednej ryski, jest możliwe, jeśli skorzystasz z naszych usług. To nie wszystko! Nasza oferta jest o wiele bardziej rozbudowana, a nasze usługi skierowane są do miłośników samochodowych, którym zależy na idealnym stanie samochodu nie tylko od zewnątrz, ale również w jego wnętrzu. Detailing Mielec sprawi, że Twoje auto będzie kompleksowo zaopiekowane, a po wyjeździe z naszego studio będzie wyglądało, jakby dopiero wyjechało z salonu samochodowego.

Fabryka Połysku w Mielcu to studio, w którym oferujemy autodetailing opierający się na trzech różnych wariantach, do których zaliczamy:

  • podstawowy detailing Mielec - usługa ta składa się z czyszczenia plastików, odkurzania, mycia wycieraczek, a także mycia szyb,
  • rozszerzony detailing Mielec - oprócz czyszczenia plastików mycia wycieraczek, szyb i odkurzania wnętrza, w skład usługi wchodzą: wydmuchiwanie ze szczelin i zakamarków, czyszczenie i dressing plastików, dressing wycieraczek, kompleksowe czyszczenie drzwi i perfumowanie wnętrza,
  • pełny detailing Mielec - w skład tego wariantu wchodzą wszystkie wcześniejsze usługi i zostają one poszerzone o: pranie tapicerki i podłogi, dokładne pranie bagażnika, odkurzanie, czyszczenie podsufitki i ozonowanie.

Jeśli zależy Ci na najwyższym poziomie usług, to zgłoś się do naszego studia w Mielcu i skorzystaj z usług autodetailingu. Pozwól się zaskoczyć, a my profesjonalnie odmienimy wnętrze Twojego samochodu. Nie czekaj ani chwili i wykonaj pierwszy krok!