Auto detailing Nowa Dęba

Fabryka połysku Nowa Dęba

Dzięki usługom oferowanym przez Fabrykę połysku w Nowej Dębie możesz całkowicie odmienić swój samochód! Zaufaj nam i ciesz się odświeżonym wyglądem samochodu. Nasze studio to miejsce, w którym powierzone nam samochody przechodzą zupełną metamorfozę. Jesteś ciekawy? Sam się przekonaj!

Folia ochronna PPF Nowa Dęba – skutecznie zabezpieczymy Twój samochód

Jak zabezpieczyć elementy samochodowe narażone na uszkodzenia? Do tego celu idealna będzie folia ochronna PPF, którą naklejamy, aby zabezpieczyć lakier przed otarciami, odpryskami i zarysowaniem. Zabezpieczenie lakieru w Nowej Dębie to najlepszy sposób na zachowanie idealnego stanu samochodu na długie lata. Zyskaj nieskazitelny wygląd pojazdu, korzystając z naszych profesjonalnych usług. Każdy klient może wybierać spośród dwóch rodzajów folii z połyskiem lub matowej. Każda z tych możliwości pozwoli na uzyskanie unikalnego efektu.

Ceramiczne powłoki ochronne Nowa Dęba – skuteczne zabezpieczenie lakieru przed brudem 

Ciągłe woskowanie samochodu jest bardzo uciążliwe i pracochłonne, dlatego w naszym studio oferujemy usługę nakładania ceramiki, która zabezpieczy pojazd przed korozją i brudem, a także promieniowaniem ultra fioletowym. Ceramika na auto Nowa Dęba to najwyższej jakości powłoki ochronne, których celem jest kompleksowe zabezpieczenie lakieru samochodowego w o wiele większym stopniu, niż można je uzyskać przez zwykłe woskowanie. Przede wszystkim powłoki ceramiczne działają przez wiele miesięcy!

Polerowanie samochodu Nowa Dęba – usuwamy do 99% rys z lakieru samochodowego! 

Rysy i przetarcia na karoserii dzięki naszym usługom odejdą w niepamięć. Polerowanie samochodu w Nowej Dębie pozwoli na wydobycie głębi koloru i uzyskanie nieskazitelnego blasku.

Korekta lakieru Nowa Dęba

Oferowana przez nasze studio korekta lakieru pozwoli na usunięcie rys. Do wyboru każdego klienta, pozostawiamy kilka wariantów usług:

  • jednoetapowa korekta lakieru – pozwala na usunięcie 70% rys,
  • dwuetapowa lub trzyetapowa korekta lakieru – polega na cięciu i polerowaniu, które usuwa 90% zarysowań,
  • wieloetapowa korekta lakieru – szlifowanie, cięcie i polerowanie lakieru pozwala na usunięcie 99% rys,
  • nabłyszczanie – standardowe nabłyszczenie usuwa nawet 50% rys.

Jeśli chcesz przywrócić lakier do idealnego stanu, to skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, które oferujemy w Fabryce Połysku.

Autodetailing Nowa Dęba – profesjonalnie zadbamy także o wnętrze samochodu 

Lśniący lakier bez najmniejszej rysy to nie wszystko. Zadbane wnętrze samochodu jest dla nas równie ważne, jak nieskazitelny stan karoserii, dlatego nasze usługi składają się również z kompleksowego czyszczenia wnętrza. Detailing Nowa Dęba to jedyny skuteczny sposób na uzyskanie idealnie czystego samochodu. Fabryka Połysku to miejsce, w którym świadczymy usługi autodetailingu w trzech wariantach do wyboru:

  • podstawowy detailing Nowa Dęba – polega na czyszczeniu plastików, myciu szyb i wycieraczek, a także na odkurzaniu,
  • rozszerzony detailing Nowa Dęba – rozszerzenie usług z podstawowej oferty o: wydmuchiwanie zanieczyszczeń z zakamarków, czyszczenie, a także dressing plastików i wycieraczek, czyszczenie drzwi i perfumowanie wnętrza,
  • pełny detailing Nowa Dęba – do wcześniejszych usług dołączone są: pranie podłogi, pranie tapicerki, pranie bagażnika, czyszczenie podsufitki, odkurzanie i ozonowanie.

Fabryka Połysku w Nowej Dębie to profesjonalne miejsce, które oferuje swoim klientom najwyższy poziom usług. Nie zastanawiaj się i już teraz skorzystaj z naszej oferty, a my sprawimy, że Twój samochód będzie jak nowy!