Auto detailing Rzeszów

Fabryka Połysku Rzeszów

Zadbaj o swój samochód z Fabryką Połysku w Rzeszowie. Ciesz się idealnym stanem swojego samochodu przez długi czas. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług, które zabezpieczą Twój pojazd i sprawią, że będzie wyglądał, jak po wyjeździe z salonu. Fabryka Połysku w Rzeszowie to miejsce, w którym Twoje auto przejdzie dogłębną metamorfozę! Nie czekaj i już teraz sprawdź, jakie usługi oferujemy!

Folia ochronna PPF Rzeszów – najlepsze zabezpieczenie pojazdu 

Zabezpieczenie elementów samochodowych folią PPF to najskuteczniejszy sposób ochrony lakieru przed ewentualnymi uszkodzeniami. Profesjonalne zabezpieczenie lakieru w Rzeszowie, które można wykonać w naszym studio, to skuteczny sposób na zachowanie świeżości pojazdu przez bardzo długi czas. Oklejenie folią PPF zabezpiecza przed otarciami, odpryskami, a także zarysowaniami lakieru w najbardziej narażonych na to miejscach. Jeśli zależy Ci na nieskazitelnym wyglądzie swojego samochodu, to oklejenie folią PPF będzie najlepszym wyborem. Oklejanie wykonujemy folią z połyskiem lub folią matową, która po umieszczeniu na lakierze samochodowym, daje bardzo ciekawy efekt.

Ceramiczne powłoki ochronne Rzeszów – trwałe zabezpieczenie lakieru 

Masz dość ciągłego woskowania samochodu? Ceramika na auto Rzeszów to najskuteczniejszy sposób zabezpieczenia lakieru w pojeździe nawet na kilka lat! Fabryka Połysku w Rzeszowie to jedyne miejsce, w którym instalujemy najwyższej jakości powłoki ochronne. Skorzystaj z naszych usług, a szybko przekonasz się, że korzyści wynikające z wykonanej usługi będą ogromne. Dzięki nam zyskasz:

  • ochronę lakieru przed wpływem promieniowania UV, a także przed mikro zarysowaniami i korozją,
  • perfekcyjny wygląd,
  • łatwiejsze utrzymanie czystości.

Ceramiczne powłoki ochronne w Rzeszowie, to gwarancja jakości i trwałości. Z nami czyszczenie samochodu stanie się szybkie i przyjemne.

Polerowanie samochodu Rzeszów – usuń rysy ze swojego pojazdu! 

Chcesz usunąć rysy i przetarcia z karoserii? Polerowanie samochodu w Rzeszowie, to usługa, którą oferujemy w naszym studio. Profesjonalne polerowanie sprawia, że z wydobyta zostaje głębia koloru, a lakier zyskuje nieskazitelny blask.

Korekta lakieru Rzeszów 

Usunięcie rys z lakieru jest możliwe dzięki korekcie lakieru, której warianty zostają dopasowane do stopnia zniszczenia lakieru. Nasze studio wyróżnia 3 warianty możliwej korekty lakieru:

  • jednoetapowa – ten skuteczny wariant usuwa nawet 70% rys w bardzo krótkim czasie,
  • dwu lub trzyetapowa korekta lakieru w Rzeszowie – cięcie i polerowanie, które usuwa nawet 90% rys,
  • wieloetapowa – wariant ten składa się ze szlifowania lakieru, cięcia, a także polerowania i pozwala na usunięcie nawet 99% rys,
  • nabłyszczanie – ciekawy efekt można zaobserwować po prostym nabłyszczeniu, które usuwa nawet 50% rys.

Zależy Ci na profesjonalnym polerowaniu Twojego pojazdu? Skorzystaj z naszych usług i ciesz się oszałamiającym efektem.

Autodetailing Rzeszów – profesjonalne odświeżenie wnętrza samochodu 

Czysty samochód to nie tylko idealnie lśniący lakier bez ani jednej rysy. Ważne jest również wnętrze, które wymaga odświeżenia. Dzięki nam wnętrze Twojego samochodu będzie wyglądało tak, jak zaraz po wyjeździe z salonu samochodowego. Skorzystaj z możliwości, jakie daje detailing Rzeszów! Na czym polegają nasze usługi?

W naszym studio świadczymy kompleksowe usługi autodetailingu w trzech różnych wariantach:

  • podstawowy detailing Rzeszów, który składa się z odkurzania, czyszczenia plastików, mycia szyb i wycieraczek,
  • rozszerzony detailing Rzeszów polegający na dodatkowych usługach, takich jak wydmuchiwanie z zakamarków i szczelin, dressing wycieraczek, czyszczenie i dressing plastików, czyszczenie drzwi, perfumowanie wnętrza,
  • pełny detailing Rzeszów, który oprócz wcześniej wymienionych elementów dodatkowo uwzględnia pranie tapicerki, pranie podłogi, pranie bagażnika, dokładne odkurzanie, czyszczenie podsufitki, ozonowanie.

Nasze studio w Rzeszowie świadczy usługi na najwyższym poziomie, dlatego nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i umów się na autodetailing, który odmieni wnętrze Twojego samochodu!